Bona Fide OÜ - kaubamärgi Bona Fide riiete ametlik esindaja ja maaletooja Eestis.

Riided Bona Fide on ainulaadne disainerimõtte, väljatöötamisel osalevate professionaalsete sportlaste kogemuse ja tervest maailmast saabuvate lugematu arvu vastukajade sümbioos.
Firma Bona Fide OÜ põhisuunaks on push-up efektiga retuuside (legginsite) tootmine. Neis retuusides  ei ole absoluutselt mitte mingeid kiilukesi. Push-up efekt saavutatakse täielikult värvide ja õmblustega manipuleerimise teel. Toode valmistatakse Itaalias toodetud biflex materjalist. Biflex on üks sünteetilise veniva  trikookanga variant, mis koosneb mitut liiki sünteetilisest kiust. Tänu kõrgele lycra (80%) sisaldusele on biflex väga elastne, venib igas suunas ja tänu sellele ei kaota biflexist valmistatud riideese oma esialgset vormi ega takista liikumist. Seda sorti kangas ei kortsu, on kergesti pestav ja kuivab kiiresti.

Sellest materjalist tooted ei ole seljas läbipaistvad kuid ei takista sellele vaatamata kehal hingata. Vöökohale lisatakse võrk-kumm, mis muudab piha saledamaks ega lase retuusidel olenemata teie tegevusest alla vajuda.

Peale push-up efektiga retuuside kuuluvad meie toodete hulka ka klassikalised biflexist valmistatud retuusid, kombinesoonid, lühikesed spordipüksid, spordikotid ja ka muud riietusesemed ja aksessuaarid, mis sobivad ideaalselt kasutamiseks nii argipäeval kui ka tegelemiseks erinevate spordialadega nagu jooksmine, jõusaal, jooga, aeroobika, tants jne.

Bona Fide riideesemete üheks unikaalseks omaduseks on ka see fakt, et nende valmistaja hindab kõrgelt teie individuaalsust ja kogu toodang valmib ainult väikeste partiide kaupa – ka kõige nõutumaid tooteid valmistatakse vaid lühikest aega. Kui teile mingi mudel meelepäraseks osutus, siis ärge venitage ostuotsuse tegemisega – teist samasugust ei õnnestu teil hiljem poest leida.

OSTA JUBA PRAEGUSee on väga lihtne!

VORMISTA TELLIMUS MEIE KODULEHEL

MAKSTA TELLIMUSE EEST

KAUP TULEB 3-PÄEVA JOOKSUL

Bona Fide Eesti OÜ

Võtke meiega ühendust ja me vastame kõigile Teie küsimustele !

TOP